Galerie open, maar laat even weten dat u komt

Geplaatst op 18 maart 2020

In deze tijd met vergaande maatregelen tegen verspreiding van het coronavirus, ontvangen wij veel vragen: • ‘Gaan jullie gewoon open deze week?’ • ‘Ik wil zo graag naar de Dirk Breed-tentoonstelling, kan dat nog?’ • ‘Welke voorzorgsmaatregelen nemen jullie?’

 

Maximaal 10 bezoekers per uur

Na rijp beraad hebben wij besloten onze gewone openingstijden te hanteren, maar het aantal bezoekers te reguleren per tijdvak van een uur. Wij hebben een zeer ruime galerie van 500 m2, waar u rustig kunt rondkijken en waar alle ruimte is om afstand te bewaren tot andere aanwezigen. Wij zorgen ervoor dat er niet meer dan 10 bezoekers per uur binnen zijn.

 

Kies datum en tijdvak

Daarom vragen wij u om ons te laten weten wanneer u naar de galerie wilt komen. Graag ontvangen wij van u per mail de gewenste datum met tijdvak, het aantal personen en uw telefoonnummer. Wij plannen uw bezoek dan in. U ontvangt van ons een bevestiging óf een alternatief voorstel.

 

Dagen:

Elke woensdag | donderdag | vrijdag

Extra: zondag 29 maart

 

Tijdvakken:

13.00 – 14.00 uur

14.00 – 15.00 uur

15.00 – 16.00 uur

16.00 – 17.00 uur

 

Hygiënemaatregelen

Voor de veiligheid van onze bezoekers en ons team, verzoeken wij u niet naar de galerie te komen wanneer u verkoudheidsklachten hebt.

 

Ons team houdt zich aan de richtlijnen van het RIVM. Dit betekent:

·      geen handen schudden

·      minimaal 1,5 meter afstand houden

·      regelmatig handen wassen

·      deurklinken, tafels en pinautomaat extra schoonmaken

·      hoesten en/of niezen in de binnenkant van de elleboog

·      thuisblijven bij verkoudheidsklachten

 

 Eventuele wijzigingen maken wij via deze site bekend.

TIP: Onderaan de homepage kunt u zich inschrijven voor onze nieuwsbrief.